VI EDYCJA AKCJI 

Mruczek sam nie
poprosi o pomoc

Ogólnopolska zbiórka dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt!

Wspierasz Fundację dla Zwierząt „Animalia” w Poznaniu

Fundacja dla Zwierząt „Animalia” w Poznaniu
61-114 Poznań, ul. Andrzeja Łaskarza 7
tel. 666 678 629

Dołącz do nas i nakarm Mruczka!

W dniu 27 kwietnia 2024 roku zakończyła się VI edycja ogólnopolskiej akcji „Mruczek sam nie poprosi o pomoc”. Przepraszamy, ale po zakończeniu akcji przekazanie darowizny na konkretne miejsce nie jest już możliwe. Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy wspierali naszą zbiórkę drobnym datkiem i dobrym słowem. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Za przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy!

Jesteśmy najstarszą w Poznaniu, 18-stoletnią fundacją dla zwierząt działającą w mieście i okolicach. Od lat pomagamy kotom, a także psom, które tej pomocy potrzebują. Przez lata naszej działalności znaleźliśmy domy dla 2767 kotów oraz 1269 psów. Jak widać bardziej działalność nasza skupia się na kotach, bo to one biegają bezdomne i chore po ulicach miasta czy pod miastem, w okolicznych wioskach. Pomoc dla psów jest również potrzebna, ale w mniejszej skali. Walczymy z bezdomnością zwierząt na różne sposoby – kastrując, przygarniając, lecząc i szukając im bezpiecznych i odpowiedzialnych domów.

Naszą akcję wspierają

Więcej informacji o naszej akcji znajdziesz TUTAJ

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”