VI EDYCJA AKCJI 

Mruczek sam nie
poprosi o pomoc

Ogólnopolska zbiórka dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt!

Wspierasz Fundację „Na Zdrowie Zwierzęta Ludziom Ludzie Zwierzętom”

Fundacja Na Zdrowie Zwierzęta Ludziom Ludzie Zwierzętom
32-051 Zelczyna, ul. Krakowska 231
tel. 736 875 045

Dołącz do nas i nakarm Mruczka!

W dniu 27 kwietnia 2024 roku zakończyła się VI edycja ogólnopolskiej akcji „Mruczek sam nie poprosi o pomoc”. Przepraszamy, ale po zakończeniu akcji przekazanie darowizny na konkretne miejsce nie jest już możliwe. Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy wspierali naszą zbiórkę drobnym datkiem i dobrym słowem. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Za przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy!

Od 12 lat otaczamy wsparciem i opieką koty porzucane i wolnożyjące. Trafiają do nas koty po wypadkach, koty z interwencji, zabierane z patologicznych warunków, koty, które straciły swoje domy przez chorobę lub śmierć właściciela. Naszym podopiecznym zapewniamy nie tylko opiekę weterynaryjną oraz dobrej jakości karmę, ale także wsparcie psychologiczne. Jako koci behawioryści dokładamy wszelkich starań, aby miały zaspokojone wszystkie potrzeby związane z ich kocią naturą. Zajmujemy się również kotami wolnożyjącymi, które dokarmiamy i sterylizujemy. Przekazujemy karmę osobom w trudnej sytuacji.

Naszą akcję wspierają

Więcej informacji o naszej akcji znajdziesz TUTAJ

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”