VI EDYCJA AKCJI 

Mruczek sam nie
poprosi o pomoc

Ogólnopolska zbiórka dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt!

Wspierasz Fundację Koci Dom im. Józefy Krawczyk

Koci Dom Fundacja im. Józefy Krawczyk
32-010 Kocmyrzów, Głęboka 84
tel. 602 440 187

Dołącz do nas i nakarm Mruczka!

Darowiznę przeznaczoną na zakup kociej karmy dla Fundacji Koci Dom im. Józefy Krawczyk możesz przekazać za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego prowadzonego w banku BNP Paribas, za pomocą szybkich przelewów realizowanych przez Przelewy24 i PayPal

Wpłać na konto

Dane do wpłat:


Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej

30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23 

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

Nr rachunku bankowego

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744


Tytuł wpłaty: Koci Dom


SWIFT: PPABPLPKXXX

Wpłać przez

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową, kartą płatniczą, e-przelewem i kodem BLIK przeprowadzane są za pośrednictwem serwisu Przelewy24 (PayPro S.A.)

Wpłać przez

Wpisz kwotę darowizny:Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane
są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayPal

Za przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy!

Fundacja Koci Dom powstała ponad rok temu, co nie oznacza że nie mamy wieloletniego doświadczenia. Przez prawie trzydzieści lat założycielka fundacji Józefa Krawczyk prowadziła dom tymczasowy, w którym uratowała i wyadoptowała setki kocich istot. Naszym życiowym celem jest ratowanie skrzywdzonych mruczków. Nie wybieramy medialnych przypadków! W miarę naszych skromnych możliwości pomagamy wszystkim potrzebującym kociakom (leczymy, kastrujemy). Obecnie mamy kilkadziesiąt podopiecznych, którym zapewniamy to co najlepsze. Zazwyczaj trafiają do nas maleństwa „butelkowe”, które wymagają szczególnej opieki i generują ogromne koszty. Utrzymujemy się jedynie dzięki pomocy Darczyńców, dlatego możliwość wzięcia udział w akcji „Mruczek sam nie poprosi o pomoc” jest dla nas ogromnym wsparciem. Gorąco prosimy o wsparcie naszej fundacji i przekazanie dowolnej wielkości darowizny. Dzięki Waszym wpłatom nasze Mruczki otrzymają wysokiej jakości karmę! Z góry dziękujemy.

Naszą akcję wspierają

Więcej informacji o naszej akcji znajdziesz TUTAJ

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”