VI EDYCJA AKCJI 

Mruczek sam nie
poprosi o pomoc

Ogólnopolska zbiórka dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt!

Wspierasz Fundację Koci Dom im. Józefy Krawczyk

Koci Dom Fundacja im. Józefy Krawczyk
32-010 Kocmyrzów, Głęboka 84
tel. 602 440 187

Dołącz do nas i nakarm Mruczka!

W dniu 27 kwietnia 2024 roku zakończyła się VI edycja ogólnopolskiej akcji „Mruczek sam nie poprosi o pomoc”. Przepraszamy, ale po zakończeniu akcji przekazanie darowizny na konkretne miejsce nie jest już możliwe. Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy wspierali naszą zbiórkę drobnym datkiem i dobrym słowem. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Za przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy!

Fundacja Koci Dom powstała ponad rok temu, co nie oznacza że nie mamy wieloletniego doświadczenia. Przez prawie trzydzieści lat założycielka fundacji Józefa Krawczyk prowadziła dom tymczasowy, w którym uratowała i wyadoptowała setki kocich istot. Naszym życiowym celem jest ratowanie skrzywdzonych mruczków. Nie wybieramy medialnych przypadków! W miarę naszych skromnych możliwości pomagamy wszystkim potrzebującym kociakom (leczymy, kastrujemy). Obecnie mamy kilkadziesiąt podopiecznych, którym zapewniamy to co najlepsze. Zazwyczaj trafiają do nas maleństwa „butelkowe”, które wymagają szczególnej opieki i generują ogromne koszty. Utrzymujemy się jedynie dzięki pomocy Darczyńców, dlatego możliwość wzięcia udział w akcji „Mruczek sam nie poprosi o pomoc” jest dla nas ogromnym wsparciem. Gorąco prosimy o wsparcie naszej fundacji i przekazanie dowolnej wielkości darowizny. Dzięki Waszym wpłatom nasze Mruczki otrzymają wysokiej jakości karmę! Z góry dziękujemy.

Naszą akcję wspierają

Więcej informacji o naszej akcji znajdziesz TUTAJ

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”