VI EDYCJA AKCJI 

Mruczek sam nie
poprosi o pomoc

Ogólnopolska zbiórka dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt!

Wspierasz Fundację „Kocia Klitka” w Bełchatowie

Fundacja Edukacji i Ochrony Praw Zwierząt „KOCIA KLITKA”
97-400 Bełchatów, os. Żołnierzy POW 10/100
tel. 730 780 799

Dołącz do nas i nakarm Mruczka!

W dniu 27 kwietnia 2024 roku zakończyła się VI edycja ogólnopolskiej akcji „Mruczek sam nie poprosi o pomoc”. Przepraszamy, ale po zakończeniu akcji przekazanie darowizny na konkretne miejsce nie jest już możliwe. Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy wspierali naszą zbiórkę drobnym datkiem i dobrym słowem. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Za przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy!

Nazywam się Marta Matuszewska i prowadzę Fundację KOCIA KLITKA w Bełchatowie. Od jedenastu lat zajmuję się ratowaniem, socjalizowaniem kotów skrzywdzonych fizycznie i psychicznie, porzuconych przez człowieka. Mieszkają ze mną w małym mieszkaniu w bloku. Pod moją opieką są koty niewidome, trójłapki, staruszki, odbierane interwencyjnie. To tu dostają szansę na lepsze życie. Zsocjalizowane, zdrowe, gotowe do adopcji, zaczynają nowe lepsze życie. Bez Was i Waszego wsparcia nie będę mogła pomagać. Bardzo proszę Was o wsparcie. Dziękuję, że jesteście ze mną!

Naszą akcję wspierają

Więcej informacji o naszej akcji znajdziesz TUTAJ

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”