VI EDYCJA AKCJI 

Mruczek sam nie
poprosi o pomoc

Ogólnopolska zbiórka dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt!

Wspierasz Fundację „Przytulisko Pani Ani”

Fundacja „Przytulisko Pani Ani”
44-100 Gliwice, ul. Sarnia 14
tel. 792 072 215

Dołącz do nas i nakarm Mruczka!

W dniu 27 kwietnia 2024 roku zakończyła się VI edycja ogólnopolskiej akcji „Mruczek sam nie poprosi o pomoc”. Przepraszamy, ale po zakończeniu akcji przekazanie darowizny na konkretne miejsce nie jest już możliwe. Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy wspierali naszą zbiórkę drobnym datkiem i dobrym słowem. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Za przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy!

Nazywam się Anna Jajus, mam 87 lat. Przytulisko dla kotów prowadzę od 2008 roku. Porzucone, niechciane, niekochane u mnie znajdują spokój i miłość. W chwili obecnej w przytulisku przebywa ponad 20 kotów (głównie koty „pośmiertne”) za każdym z nich stoi nieszczęśliwa historia… To jednak nie wszystkie zwierzęta którymi się opiekuję. Na co dzień dokarmiam około 200 kotów wolnożyjących, oraz wspomagam karmą wielu tzw. społecznych karmicieli. We wrześniu 2023 roku założyłam Fundację o nazwie „Przytulisko Pani Ani”. Właśnie w tym dniu ostatecznie spełniło się moje wieloletnie o założeniu Fundacji. Jestem pełna wielu obaw i wątpliwości, wierzę jednak, że wszystko dobrze się ułoży. Gorąco proszę Państwa o dowolnej wielkości wpłaty przeznaczone na zakup karmy dla kotów będących pod moją opieką. Z góry dziękuję!

Naszą akcję wspierają

Więcej informacji o naszej akcji znajdziesz TUTAJ

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”