VI EDYCJA AKCJI 

Mruczek sam nie
poprosi o pomoc

Ogólnopolska zbiórka dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt!

Wspierasz Fundację „Przytulisko Pani Ani”

Fundacja „Przytulisko Pani Ani”
44-100 Gliwice, ul. Sarnia 14
tel. 792 072 215

Dołącz do nas i nakarm Mruczka!

Darowiznę przeznaczoną na zakup kociej karmy dla Fundacji „Przytulisko Pani Ani” możesz przekazać za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego prowadzonego w banku BNP Paribas, za pomocą szybkich przelewów realizowanych przez Przelewy24 i PayPal

Wpłać na konto

Dane do wpłat:


Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej

30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23 

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

Nr rachunku bankowego

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744


Tytuł wpłaty: Koty Gliwice


SWIFT: PPABPLPKXXX

Wpłać przez

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową, kartą płatniczą, e-przelewem i kodem BLIK przeprowadzane są za pośrednictwem serwisu Przelewy24 (PayPro S.A.)

Wpłać przez

Wpisz kwotę darowizny:Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane
są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayPal

Za przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy!

Nazywam się Anna Jajus, mam 87 lat. Przytulisko dla kotów prowadzę od 2008 roku. Porzucone, niechciane, niekochane u mnie znajdują spokój i miłość. W chwili obecnej w przytulisku przebywa ponad 20 kotów (głównie koty „pośmiertne”) za każdym z nich stoi nieszczęśliwa historia… To jednak nie wszystkie zwierzęta którymi się opiekuję. Na co dzień dokarmiam około 200 kotów wolnożyjących, oraz wspomagam karmą wielu tzw. społecznych karmicieli. We wrześniu 2023 roku założyłam Fundację o nazwie „Przytulisko Pani Ani”. Właśnie w tym dniu ostatecznie spełniło się moje wieloletnie o założeniu Fundacji. Jestem pełna wielu obaw i wątpliwości, wierzę jednak, że wszystko dobrze się ułoży. Gorąco proszę Państwa o dowolnej wielkości wpłaty przeznaczone na zakup karmy dla kotów będących pod moją opieką. Z góry dziękuję!

Naszą akcję wspierają

Więcej informacji o naszej akcji znajdziesz TUTAJ

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”