VI EDYCJA AKCJI 

Mruczek sam nie
poprosi o pomoc

Ogólnopolska zbiórka dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt!

Wspierasz „Dom Tymczasowy dla Kotów Pani Ewy”

Dom Tymczasowy dla Kotów Pani Ewy
27-350 Sienno, ul. Tarłowska 27
tel. 732 611 511

Dołącz do nas i nakarm Mruczka!

Darowiznę przeznaczoną na zakup kociej karmy dla „Domu Tymczasowego dla Kotów Pani Ewy” możesz przekazać za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego prowadzonego w banku BNP Paribas, za pomocą szybkich przelewów realizowanych przez Przelewy24 i PayPal

Wpłać na konto

Dane do wpłat:


Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej

30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23 

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

Nr rachunku bankowego

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744


Tytuł wpłaty: Koty Pani Ewy


SWIFT: PPABPLPKXXX

Wpłać przez

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową, kartą płatniczą, e-przelewem i kodem BLIK przeprowadzane są za pośrednictwem serwisu Przelewy24 (PayPro S.A.)

Wpłać przez

Wpisz kwotę darowizny:Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane
są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayPal

Za przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy!

Pomagam kotom od dziewięciu lat. I nie wyobrażam sobie przestać to robić, choć czasem myślę o tym, żeby po prostu nie wychodzić z domu. Każdy spacer, każde wyjście, to nerwowe wypatrywanie kotów, które potrzebują pomocy. A one to chyba czują, bo ciągle się pojawiają. Wszędzie widzę cierpienie i błagalne spojrzenia o pomoc. Dokarmiam wolnożyjące koty. Część z nich jest dzika i podchodzi dopiero, kiedy ja odejdę. W moim domu opiekę i dach nad głową zapewniam dziesięciu kotom. Kotów wolnożyjących jest około trzydziestu. Astronomiczne koszty życia spowodowały, że nie stać na utrzymanie tak licznego stada. Jestem zmuszona błagać Was o wsparcie. Nie jest to dla mnie łatwe… Ale robię to dla nich. Dla tych pokrzywdzonych przez los i człowieka zwierząt. Wiem, że dla Was one też są ważne. Bardzo proszę o dowolnej wielkości wpłaty!

Naszą akcję wspierają

Więcej informacji o naszej akcji znajdziesz TUTAJ

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”