VI EDYCJA AKCJI 

Mruczek sam nie
poprosi o pomoc

Ogólnopolska zbiórka dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt!

Wspierasz Fundację Obrony Zwierząt Bojkot z Warszawy

Fundacja Obrony Zwierząt Bojkot
03-984 Warszawa, ul. Złotej Wilgi 12/119
tel. 693 398 106

Dołącz do nas i nakarm Mruczka!

W dniu 27 kwietnia 2024 roku zakończyła się VI edycja ogólnopolskiej akcji „Mruczek sam nie poprosi o pomoc”. Przepraszamy, ale po zakończeniu akcji przekazanie darowizny na konkretne miejsce nie jest już możliwe. Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy wspierali naszą zbiórkę drobnym datkiem i dobrym słowem. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Za przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy!

Nasza mała fundacja ma w sumie pod opieką ok. 400 kotów. Karmimy, sterylizujemy koty wolno żyjące, a dla tych, które z różnych względów nie mogą żyć dalej na tzw. „wolności”, stworzyliśmy bezpieczne miejsce na naszej działce, a także w domu. W efekcie nasze życie to życie w kocim azylu i robota non stop – sprzątanie, oporządzanie, karmienie, leczenie, ogłaszanie i organizowanie zbiórek, by cały ten inwentarz móc utrzymać. Liczymy na Wasze wsparcie w tej akcji, bo bardzo potrzebujemy dobrej jakościowo karmy! Każda pomoc w wyżywieniu naszych podopiecznych jest na wagę złota!

Naszą akcję wspierają

Więcej informacji o naszej akcji znajdziesz TUTAJ

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”