VI EDYCJA AKCJI 

Mruczek sam nie
poprosi o pomoc

Ogólnopolska zbiórka dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt!

Wspierasz Fundację „Miasto Kotów” w Piotrkowie Trybunalskim

Fundacja Miasto Kotów
97-300 Piotrków Trybunalski, ul. A.F. Modrzewskiego 36a/15
tel. 790 791 314

Dołącz do nas i nakarm Mruczka!

W dniu 27 kwietnia 2024 roku zakończyła się VI edycja ogólnopolskiej akcji „Mruczek sam nie poprosi o pomoc”. Przepraszamy, ale po zakończeniu akcji przekazanie darowizny na konkretne miejsce nie jest już możliwe. Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy wspierali naszą zbiórkę drobnym datkiem i dobrym słowem. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Za przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy!

Jesteśmy niedużą fundacją kocią, która aktywnej angażuje się w pomoc kotom na terenie swojego miasta. Przede wszystkim ratujemy koty i szukamy im domów, prowadzimy domy tymczasowe i minikociarnię, ale także wspieramy karmicieli, edukujemy młodzież i dorosłych, udzielamy poradnictwa, współpracujemy z innymi organizacjami, aktywizujemy i integrujemy lokalną społeczność kociarzy. Staramy się budować wizerunek kociarza jako osoby odpowiedzialnej i rozważnej, a kota, jako domowego towarzysza i członka rodziny, któremu należy się prawidłowa opieka i bezpieczeństwo. Po prostu kochamy koty mądrze!

Naszą akcję wspierają

Więcej informacji o naszej akcji znajdziesz TUTAJ

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”