VI EDYCJA AKCJI 

Mruczek sam nie
poprosi o pomoc

Ogólnopolska zbiórka dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt!

Wspierasz Fundację „Zwierzęca Kraina”

Fundacja Zwierzęca Kraina
05-140 Serock, Ludwinowo Zegrzyńskie 36
tel. 519 390 006

Dołącz do nas i nakarm Mruczka!

W dniu 27 kwietnia 2024 roku zakończyła się VI edycja ogólnopolskiej akcji „Mruczek sam nie poprosi o pomoc”. Przepraszamy, ale po zakończeniu akcji przekazanie darowizny na konkretne miejsce nie jest już możliwe. Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy wspierali naszą zbiórkę drobnym datkiem i dobrym słowem. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Za przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy!

Fundacja Zwierzęca Kraina powstała, aby pomagać chorym, porzuconym zwierzętom, aby ich los był ważny i najważniejszy. Chcemy, aby każdy zwierzak miał opiekę weterynaryjną oraz prawdziwy dom. Dom, w którym każdy pies, czy kot będzie kochany i szczęśliwy, a jednocześnie wyleczony i zadbany. Jesteśmy mała organizacją, jednak staramy się działać dość mocno. Nigdy nie odmawiamy przyjęcia chorego kota, zawsze zabieramy małe kociaki, które znajdujemy w kartonach, w rowach czy śmietnikach. Chowamy, leczymy, kastrujemy, sterylizujemy, zapewniamy schronienie i szukamy nowych domów. Stacjonarnie w Fundacji jest 31 kotów plus 15 dochodzących.

Naszą akcję wspierają

Więcej informacji o naszej akcji znajdziesz TUTAJ

R888222

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”