V EDYCJA AKCJI 

Mruczek sam nie
poprosi o pomoc

Ogólnopolska zbiórka dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt!

Wspierasz Fundację „Koci Zakątek” we Wrocławiu

Fundacja Koci Zakątek
50-264 Wrocław, ul. Kilińskiego 22/11
tel. 503 952 708

Dołącz do nas i nakarm Mruczka!

Dołącz do nas i nakarm Mruczka!

Darowiznę przeznaczoną na zakup kociej karmy dla Fundacji „Koci Zakątek” we Wrocławiu możesz przekazać za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego prowadzonego w banku BNP Paribas, za pomocą szybkich przelewów realizowanych przez Przelewy24 i PayPal

Wpłać na konto

Dane do wpłat:


Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej

30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23 

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

Nr rachunku bankowego

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744


Tytuł wpłaty: Koci Zakątek


SWIFT: PPABPLPKXXX

Wpłać przez

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową, kartą płatniczą, e-przelewem i kodem BLIK przeprowadzane są za pośrednictwem serwisu Przelewy24 (PayPro S.A.)

Wpłać przez

Wpisz kwotę darowizny:Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane
są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayPal

Za przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy!

Fundacja Koci Zakątek działa od 2010 r., głównie na terenie Wrocławia; działamy jako wolontariusze. Sterylizujemy, leczymy, interweniujemy gdy kotom bezdomnym/wolno żyjącym dzieje się krzywda, wspieramy karmicieli, zabieramy zwierzęta z miejsc gdzie nie mają szansy przeżyć, oswajamy, szukamy dobrych i odpowiedzialnych domów. Obecnie w naszych Domach Tymczasowych i Kocińcu przebywa 108 kotów. Są to zwierzęta zabrane z różnych miejsc we Wrocławiu i okolicach, które wymagały leczenia, nie miały szansy na bytowanie w miejscu urodzenia, lub po prostu zostały porzucone. Wspieramy też karmą osoby dokarmiające (kilkanaście osób z Wrocławia i trzy stada kotów w województwie zachodniopomorskim. Jest to liczba około 200 kotów. Koty to piękne i mądre stworzenia, nie przetrwają bez pomocy człowieka.

Naszą akcję wspierają

Więcej informacji o naszej akcji znajdziesz TUTAJ

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”