V EDYCJA AKCJI 

Mruczek sam nie
poprosi o pomoc

Ogólnopolska zbiórka dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt!

Wspierasz Fundację „Koci Zakątek” we Wrocławiu

Fundacja Koci Zakątek
50-264 Wrocław, ul. Kilińskiego 22/11
tel. 503 952 708

Dołącz do nas i nakarm Mruczka!

W dniu 27 kwietnia 2024 roku zakończyła się VI edycja ogólnopolskiej akcji „Mruczek sam nie poprosi o pomoc”. Przepraszamy, ale po zakończeniu akcji przekazanie darowizny na konkretne miejsce nie jest już możliwe. Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy wspierali naszą zbiórkę drobnym datkiem i dobrym słowem. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Za przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy!

Fundacja Koci Zakątek działa od 2010 r., głównie na terenie Wrocławia; działamy jako wolontariusze. Sterylizujemy, leczymy, interweniujemy gdy kotom bezdomnym/wolno żyjącym dzieje się krzywda, wspieramy karmicieli, zabieramy zwierzęta z miejsc gdzie nie mają szansy przeżyć, oswajamy, szukamy dobrych i odpowiedzialnych domów. Obecnie w naszych Domach Tymczasowych i Kocińcu przebywa 108 kotów. Są to zwierzęta zabrane z różnych miejsc we Wrocławiu i okolicach, które wymagały leczenia, nie miały szansy na bytowanie w miejscu urodzenia, lub po prostu zostały porzucone. Wspieramy też karmą osoby dokarmiające (kilkanaście osób z Wrocławia i trzy stada kotów w województwie zachodniopomorskim. Jest to liczba około 200 kotów. Koty to piękne i mądre stworzenia, nie przetrwają bez pomocy człowieka.

Naszą akcję wspierają

Więcej informacji o naszej akcji znajdziesz TUTAJ

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”