VI EDYCJA AKCJI 

Mruczek sam nie
poprosi o pomoc

Ogólnopolska zbiórka dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt!

Wspierasz Fundację Izy Milińskiej „Kocia Mama”

Fundacja Izy Milińskiej „KOCIA MAMA”
93-379 Łódź, ul. Pryncypalna 56
tel. 604 952 581

Dołącz do nas i nakarm Mruczka!

W dniu 27 kwietnia 2024 roku zakończyła się VI edycja ogólnopolskiej akcji „Mruczek sam nie poprosi o pomoc”. Przepraszamy, ale po zakończeniu akcji przekazanie darowizny na konkretne miejsce nie jest już możliwe. Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy wspierali naszą zbiórkę drobnym datkiem i dobrym słowem. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Za przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy!

Fundacja KOCIA MAMA od ponad 16 lat niesie pomoc chorym, porzuconym, powypadkowym, skrzywdzonym przez los i złych ludzi kotom. Ratujemy maleńkie kocie oseski pozbawione matek oraz zapewniamy wielu kocim chorym seniorom dożywotnią opiekę. Ponadto nadzorujemy kilkanaście łódzkich kocich enklaw. Działamy na wielu płaszczyznach, jest to również edukacja w szkołach i przedszkolach, współpraca z Instytutem Centrum Zdrowia Matki Polki, czy Towarzystwem Alzheimerowskim. Ratowanie kotów to nasza misja, którą pragniemy kontynuować przez kolejne lata.

Naszą akcję wspierają

Więcej informacji o naszej akcji znajdziesz TUTAJ

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”