VI EDYCJA AKCJI 

Mruczek sam nie
poprosi o pomoc

Ogólnopolska zbiórka dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt!

Wspierasz Fundację „Felineus” w Rzeszowie

Fundacja Felineus
35-317 Rzeszów, ks. Kowalskiego 18
tel. 512 182 032

Dołącz do nas i nakarm Mruczka!

W dniu 27 kwietnia 2024 roku zakończyła się VI edycja ogólnopolskiej akcji „Mruczek sam nie poprosi o pomoc”. Przepraszamy, ale po zakończeniu akcji przekazanie darowizny na konkretne miejsce nie jest już możliwe. Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy wspierali naszą zbiórkę drobnym datkiem i dobrym słowem. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Za przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy!

Fundacja dla bezdomnych zwierząt FELINEUS powstała w grudniu 2011r. Jej celem jest pomoc i opieka nad zwierzętami bezdomnymi, szerzenie idei ochrony praw zwierząt oraz edukacja w tym zakresie. Najważniejszy aspekt działań Felineusa dotyczy bezpośredniej pomocy porzuconym zwierzętom, dla których utworzyliśmy siatkę domów tymczasowych. To domy, mieszkania naszych wolontariuszy, prowadzone przez nich nieodpłatnie. Są to miejsca w których zwierzęta dochodzą do zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego. Organizujemy akcje kastracji na szeroką skalę. Dokarmiamy koty bezdomne. Edukujemy.

Naszą akcję wspierają

Więcej informacji o naszej akcji znajdziesz TUTAJ

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”