VI EDYCJA AKCJI 

Mruczek sam nie
poprosi o pomoc

Ogólnopolska zbiórka dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt!

Wspierasz Stowarzyszenie ASPER w Tarnowie

Stowarzyszenie „Asper” w Tarnowie
33-100 Tarnów, ul. Wilsona 2
tel. 607 439 203

Dołącz do nas i nakarm Mruczka!

W dniu 27 kwietnia 2024 roku zakończyła się VI edycja ogólnopolskiej akcji „Mruczek sam nie poprosi o pomoc”. Przepraszamy, ale po zakończeniu akcji przekazanie darowizny na konkretne miejsce nie jest już możliwe. Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy wspierali naszą zbiórkę drobnym datkiem i dobrym słowem. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Za przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy!

Jesteśmy Organizacją, która skupia ludzi z pasją, którym los zwierząt nie jest obojętny. Na chwilę obecną pod naszą opieką mamy pond sto bezdomnych kotów. Ratujemy bezdomne koty i pomagamy im. Dla kotów nieoswojonych stawiamy kocie domki, dla psów szukamy kochających domów. Oswojonym kotom szukamy domów stałych. Bezdomne kotki są sterylizowane, chore leczone. Bezdomne koty będące pod naszą opieką codziennie są przez nas i naszych wolontariuszy dokarmiane. Na chwilę obecną mamy zespół sześciu wolontariuszy oddanych swojej pracy charytatywnej, którzy codziennie dwa razy dojeżdżają do miejsc bytowania kotów zawożąc im karmę, zmieniając wodę itp.

Naszą akcję wspierają

Więcej informacji o naszej akcji znajdziesz TUTAJ

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”