V EDYCJA AKCJI 

Mruczek sam nie
poprosi o pomoc

Ogólnopolska zbiórka dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt!

Wspierasz Stowarzyszenie Asper w Tarnowie

Stowarzyszenie Asper w Tarnowie
33-100 Tarnów, ul. Wilsona 2
tel. 607 439 203

Dołącz do nas i nakarm Mruczka!

Darowiznę przeznaczoną na zakup kociej karmy dla Stowarzyszenia Asper w Tarnowie możesz przekazać za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego prowadzonego w banku BNP Paribas, za pomocą szybkich przelewów realizowanych przez Dotpay i PayPal

Wpłać na konto

Dane do wpłat:


Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej

30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23 

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

Nr rachunku bankowego

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744


Tytuł wpłaty: Asper Tarnów


SWIFT: PPABPLPKXXX

Wpłać przez

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane
są za pośrednictwem Krajowego Integratora Płatności T-Pay

Wpłać przez

Wpisz kwotę darowizny:Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane
są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayPal

Za przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy!

Jako organizacja pomagamy, ratujemy i leczymy bezdomne koty i psy oraz inne zwierzęta. Prowadzimy wiejską przystań pod nazwą Kocie Rancho, gdzie obecnie przebywa ponad 20 kotów oraz 2 psy. Dokarmiamy i stawiamy domki bezdomnym kotom, które przebywają na wolności. Chore leczymy i zabieramy do siebie, aby później, kiedy już wyzdrowieją szukać im kochającego domu. W chwili obecnej współpracuje z nami 10 wolontariuszy w różnych regionach kraju w tym 3 na miejscu. Pomagamy też domom tymczasowym, w których przebywają odłowione bezdomne koty. Dostarczamy do tych miejsc karmę, sterylizujemy kotki oraz pomagamy w leczeniu chorych. Pomagamy w zakupie transporterów, misek, lekarstw oraz innych potrzebnych rzeczy, które są potrzebne dla zwierzaków. Ogółem pod naszą opieką mamy ponad 50 kotów i 12 psów. 3/4 zebranych środków na zbiórkach i licytacjach dla zwierzaków wydajemy na karmę. Inflacja, wojna na Ukrainie i postępująca drożyzna obecnie bardzo ograniczają nasze możliwości finansowe, dlatego bardzo potrzebujemy karmy , aby móc wykarmić niemałą gromadkę znajdującą się pod naszą opieką.

Powrót na główną stronę akcji!

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”