V EDYCJA AKCJI 

Mruczek sam nie
poprosi o pomoc

Ogólnopolska zbiórka dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt!

Konkurs fotograficzny dla dorosłych i dla dzieci!

Z okazji V Jubileuszowej edycji akcji „Mruczek sam nie poprosi o pomoc” Fundacja Psi Los zorganizowała konkurs fotograficzny, w którym wygrać można cenne nagrody o łącznej wartości 1000,00 PLN.

Zwycięzcy konkursu otrzymają:
– za zajęcie pierwszego miejsca kupon podarunkowy (voucher) o wartości 300,00 PLN na zakupy w sklepie Zooplus.pl
– za zajęcie drugiego miejsca kupon podarunkowy (voucher) o wartości 200,00 PLN na zakupy w sklepie Zooplus.pl
– za zajęcie trzeciego miejsca nagrodę pocieszenia w postaci limitowanej edycji kubków

Wszystkie nagrody w konkursie ufundowała Firma Bezpieczny Zwierzak!

Dodatkowo zwycięzca pierwszego miejsca otrzyma niepowtarzalny, ręcznie wykonany drapak dla kota o wartości 400,00 PLN

Ręcznie wykonany drapak z naturalnego drewna, w połączeniu z lagunową żywicą epoksydową urozmaici wnętrze każdego salonu lub sypialni. Ten jedyny w swoim rodzaju drapak, to nie tylko akcesorium, ale również dizajnerski, niepowtarzalny mebel (nie ma dwóch identycznych gałęzi jak i konarów). Jego profesjonalne wykonanie, z dbałością o każdy, nawet najdrobnieszy szczegół z pewnością doceni także Twój kot!

Zdjęcia w poniższej galerii powiększą się po kliknięciu. Więcej podobnych, ręcznie tworzonych produktów z drewna znajdziecie Państwo TUTAJ.

Drogi Internauto,

  • Posiadasz zdjęcie swojego pupila (kota) przedstawiające jak zwierzak pozuje, uśmiecha się, rozrabia lub jest w przebraniu?
  • Zapoznałeś się z Regulaminem Konkursu?
  • Polubiłeś Fan Page Fundacji Psi Los oraz promowałeś V jubileuszową edycję akcji „Mruczek sam nie poprosi o pomoc” na swoich profilach w mediach społecznościowych. Informowałeś o naszej akcji, podając adres strony internetowej zbiórki?
  • Informowałeś o organizowanym przez nas konkursie fotograficznym na swoich profilach w mediach społecznościowych, w swoim poście wklejając adres strony internetowej konkursu?
  • Zachęcałeś Darczyńców do wsparcia i udostępniania V Jubileuszowej edycji akcji „Mruczek sam nie poprosi o pomoc”, napisałeś post na swoich profilach w mediach społecznościowych i wkleiłeś adres strony internetowej akcji?

Jeśli tak to pochwal się fotografią swojego pupila! Za pomocą specjalnego formularza prześlij nam zdjęcie oraz podaj linki do swoich postów, w których zamieściłeś informację o trwającej akcji, konkursie oraz prośbie do Darczyńców o wsparcie naszej zbiórki i wygraj cenne nagrody!

Regulamin konkursu fotograficznego dostępny jest TUTAJ

Więcej informacji o naszej akcji znajdziesz TUTAJ

Akcję wspierają!

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”