V EDYCJA AKCJI 

Mruczek sam nie
poprosi o pomoc

Ogólnopolska zbiórka dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt!

Konkurs fotograficzny dla dorosłych i dla dzieci!

Z okazji V Jubileuszowej edycji akcji „Mruczek sam nie poprosi o pomoc” Fundacja Psi Los zorganizowała konkurs fotograficzny, w którym wygrać można cenne nagrody o łącznej wartości 1000,00 PLN.

Zwycięzcy konkursu otrzymają:
– za zajęcie pierwszego miejsca kupon podarunkowy (voucher) o wartości 300,00 PLN na zakupy w sklepie Zooplus.pl
– za zajęcie drugiego miejsca kupon podarunkowy (voucher) o wartości 200,00 PLN na zakupy w sklepie Zooplus.pl
– za zajęcie trzeciego miejsca nagrodę pocieszenia w postaci limitowanej edycji kubków

Wszystkie nagrody w konkursie ufundowała Firma Bezpieczny Zwierzak!

Dodatkowo zwycięzca pierwszego miejsca otrzyma niepowtarzalny, ręcznie wykonany drapak dla kota o wartości 400,00 PLN

Ręcznie wykonany drapak z naturalnego drewna, w połączeniu z lagunową żywicą epoksydową urozmaici wnętrze każdego salonu lub sypialni. Ten jedyny w swoim rodzaju drapak, to nie tylko akcesorium, ale również dizajnerski, niepowtarzalny mebel (nie ma dwóch identycznych gałęzi jak i konarów). Jego profesjonalne wykonanie, z dbałością o każdy, nawet najdrobnieszy szczegół z pewnością doceni także Twój kot!

Zdjęcia w poniższej galerii powiększą się po kliknięciu. Więcej podobnych, ręcznie tworzonych produktów z drewna znajdziecie Państwo TUTAJ.

Drogi Internauto,

  • Posiadasz zdjęcie swojego pupila (kota) przedstawiające jak zwierzak pozuje, uśmiecha się, rozrabia lub jest w przebraniu?
  • Zapoznałeś się z Regulaminem Konkursu?
  • Polubiłeś Fan Page Fundacji Psi Los oraz promowałeś V jubileuszową edycję akcji „Mruczek sam nie poprosi o pomoc” na swoich profilach w mediach społecznościowych. Informowałeś o naszej akcji, podając adres strony internetowej zbiórki?
  • Informowałeś o organizowanym przez nas konkursie fotograficznym na swoich profilach w mediach społecznościowych, w swoim poście wklejając adres strony internetowej konkursu?
  • Zachęcałeś Darczyńców do wsparcia i udostępniania V Jubileuszowej edycji akcji „Mruczek sam nie poprosi o pomoc”, napisałeś post na swoich profilach w mediach społecznościowych i wkleiłeś adres strony internetowej akcji?

Jeśli tak to pochwal się fotografią swojego pupila! Za pomocą specjalnego formularza prześlij nam zdjęcie oraz podaj linki do swoich postów, w których zamieściłeś informację o trwającej akcji, konkursie oraz prośbie do Darczyńców o wsparcie naszej zbiórki i wygraj cenne nagrody!

Uwaga!

Szanowni Państwo, w związku z niewielkim zainteresowaniem skutkującym otrzymaniem wyjątkowo małej ilości zdjęć przesłanych do konkursu fotograficznego organizowanego w ramach V edycji akcji „Mruczek sam nie poprosi o pomoc” organizator konkursu zgodnie z §9 pkt. 4 regulaminu podejmuje decyzję o anulowaniu konkursu. Jednocześnie postanawia nagrodzić autora jednego z przesłanych zdjęć nagrodą „pocieszenia” w postaci drapaka o wartości 400,00 PLN. Nagroda zostanie przesłana autorowi zdjęcia po podjęciu przez komisję konkursową stosownej decyzji. Autor zdjęcia zostanie wyłoniony najpóźniej do dnia 10 kwietnia 2023 roku.

Regulamin konkursu fotograficznego dostępny jest TUTAJ

Nagroda pocieszenia!

Szanowni Państwo, informujemy, że nagrodę pocieszenia w konkursie fotograficznym organizowanym w ramach V edycji akcji „Mruczek sam nie poprosi o pomoc” otrzyma pani Sylwia z Bydgoszczy za zdjęcie swojej kociej podopiecznej im. Mila. Mila to istna myślicielka. Często jak typowy kot chowa się do małych i ciasnych miejsc lub kartonów. Na zdjęciu udało się uwiecznić moment, w którym kotka zastanawia się, czy jej najnowsza zabawka przypadnie jej do gustu. Możemy tylko zdradzić, że po przemyśleniach zaczęła się nią bawić. Już niebawem pani Sylwia otrzyma od Firmy Bezpieczny Zwierzak niepowtarzalny, ręcznie wykonany drapak dla kota. Mamy nadzieję, że kotka Mila będzie zachwycona.

Więcej informacji o naszej akcji znajdziesz TUTAJ

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”