VI EDYCJA AKCJI 

Mruczek sam nie
poprosi o pomoc

Ogólnopolska zbiórka dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt!

W dniu 1 marca rozpoczynamy VI edycję naszej akcji!

Dołącz do nas i nakarm Mruczka!

MRUCZEK SAM NIE POPROSI O POMOC…

Ogólnopolska zbiórka karmy

W okresie od 1 marca do 31 marca 2024 roku Portal Ratujemy Zwierzaki oraz Fundacja Psi Los wspólnie organizują VI edycję ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących kotów. W zbiórce weźmie udział kilkadziesiąt stowarzyszeń, przytulisk oraz fundacji z całej Polski. 

VI edycja akcji będzie zupełnie inna niż wszystkie poprzednie. Do tegorocznej edycji zakwalifikują się miejsca, które znalazły się w wyjątkowo tragicznej wręcz dramatycznej sytuacji,  miejsca, które ledwo wiążą koniec z końcem, oszczędzają na czym tylko mogą – starają się czynić cuda, żeby nie brakło środków na karmę dla swoich podopiecznych.

Imponujące kwoty!

Z roku na rok organizowana przez nas ogólnopolska akcja „Mruczek sam nie poprosi o pomoc” cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko Darczyńców ale także firm. Dołączają do nas także większe i mniejsze media pisząc i informując opinię publiczną o naszych działaniach. Dzięki zaufaniu Darczyńców oraz nawiązaniu współpracy z mediami każdego roku suma, którą udaje się zebrać jest imponująca.

  • I edycja 2019 zebraliśmy 17 227,14 zł
  • II edycja 2020 zebraliśmy 107 434,28 zł
  • III edycja 2021 zebraliśmy 97 989,77 zł
  • IV edycja 2022 zebraliśmy 102 512,36
  • V edycja 2023 zebraliśmy 46 333,33

Komu pomagamy?

Do udziału w VI edycji akcji „Mruczek sam nie poprosi o pomoc” zakwalifikują się mniejsze schroniska, przytuliska oraz fundacje z całej Polski, których przedstawiciele w wyznaczonym terminie prześlą nam formularz zgłoszeniowy. Szczegółowa lista miejsc przedstawiona zostanie na poniższej, interaktywnej mapie. To właśnie do nich, dzięki Państwa hojności już niedługo trafi wysokiej jakości sucha i mokra karma dla kotów.

Wytypowane przez nas schroniska i przytuliska zapewniają tymczasowy dom dla wielu bezdomnych i niechcianych zwierząt. Trafiają tam koty, które się zagubiły i czekają na swoich dotychczasowych właścicieli, ale i te, które zostały przez nich porzucone. To miejsca, do których przyjmowane są także zwierzęta w kiepskiej kondycji, potrzebujące kosztownego leczenia, karmy czy akcesoriów. Osoby opiekujące się czworonogami starają się zapewnić swoim podopiecznym jak najlepsze warunki bytowania, fachową opiekę i bezpieczeństwo. Ich marzeniem jest podarować czworonogom to czego najbardziej potrzebują – prawdziwego domu.

Schroniska, przytuliska i fundacje które zakwalifikują się do naszej akcji znajdziecie na poniższej interaktywnej mapie!

Dołącz do akcji już teraz!

Wpłać na konto

Dane do wpłat:

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej

30-071 Kraków,
ul. Rolnicza 4/23 

Bank BGŻ BNP
Paribas S.A.

Nr rachunku
bankowego

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

SWIFT: PPABPLPKXXX

Wpłać do skarbonki

Za pośrednictwem portalu Ratujemy Zwierzaki możesz wesprzeć działania naszej fundacji jednorazowo lub co miesiąc.

Aby wesprzeć naszą Fundację jednorazowo kliknij w poniższy baner!

Aby wesprzeć naszą Fundację każdego miesiąca kliknij w poniższy baner.

Wpłać przez

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową, e-przelewem i BLIK przeprowadzane są za pośrednictwem serwisu Przelewy24 (PayPro S.A.)

Wpłać przez

Wpisz kwotę darowizny:Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane
są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayPal

Naszą akcję wspierają

PATRONEM MEDIALNYM JEST

Podoba Ci się nasza strona? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”